Projekty: I Zjazd Coachów: Vademecum Coacha I Zjazd Coachów: Vademecum Coacha I Zjazd Coachów: Vademecum Coacha
Opis
Vademecum było naszą odpowiedzią na potrzebę integracji środowiska coachów. Chcieliśmy zorganizować wydarzenie, w którym sami chcieliśmy wziąć udział - stworzyć przestrzeń dowzajemnych inspiracji, poznania środowiska oraz nawiązania nowych kontaktów, które zaowocują w dalszej drodze rozwojowej i zawodowej.

W dniu 22-23.11.2014 w Warszawie zorganizowaliśmy wydarzenie, które skierowaliśmy do Coachów, którzy chcą rozwijać swój warsztat i zbiór narzędzi oraz poszukąją sieci kontaktów, środowska, z którym mogliby dzielić się doświadczeniami.

Program zjazdu skupiał się wokół skutecznych narzędzi pracy z konkretnymi wyzwaniami czy trudnościami, z którymi często mierzą się klienci, np. brak pewności siebie, praca ze stresem czy poszukiwanie motywacji. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielili się prelegenci – doświadczeni praktycy. Postawiliśmy na maksimum praktyki, zajęcia miały głównie formę warsztatową, by zapewnić praktyczną implementację wiedzy i okazję do przećwiczenia proponowanych technik.

Tym, co wyróżniało Vademcum od innych konferencji czy szkoleń był społecznościowy charakter. Dbaliśmy nie tylko o wartość merytoryczną, ale także o przestrzeń do integracji, networkingu, wspólnego bycia i doświadczania.

To nie była typowa konferencja, z typowymi prelekcjami. To był Zjazd Coachów, na którym obecnych było ok. 70 coachów – tych początkujących i tych bardziej doświadczonych; z różnych szkół, z różny podejściem, z różnych środowisk.

A w przygotowaniach jest już II Zjazd Coachów "Bo samo się nie zmieni...", którego szczegóły można znaleźć pod linkiem: http://prizmcoaching.wix.com/zjazdcoachow

Zespół
Agata Lamparska
Dominika Pruszczak
Alicja Gniewek
Marcin John
Katarzyna Wojtkowska
Kalina Jarecka
Jan Jędrzejczyk
Małgorzata Kwiecieńska
Kinga Grzyb
Joanna Boruszak
Kinga Grzyb
Opinie uczestników
„Bardzo dziękuję jeszcze raz za atmosferę, jaka była obecna podczas tego Zjazdu, czuło się ogromne Wasze zaangażowanie i troskę o Uczestników. Bardzo to doceniam."

„W programie znalazłam zajęcia, które były cenne dla mnie i bardzo rozwijające, co również mnie cieszy, bo przecież czas 3 godzin na warsztat nie jest długi, a jednak udało się nauczyć się nowych rzeczy i dowiedzieć czegoś, co było nowe."

„Bardzo dobra organizacja, dbałość o uczestników, przyjazna atmosfera, zaangażowanie. Ciekawe doświadczenie."

„Znakomita organizacja, brawo! (...) Czekam na kolejny zjazd!"

„Jestem pod ogromnym wrażeniem całej organizacji tej konferencji - począwszy od kampani informacyjnej po przepyszny catering a skończywszy na wieczorku integracyjnym z atrakcjami. Czułem się dopieszczony, żeby nie powiedzieć rozpieszczony. Bardzo wysoko podnieśliście poprzeczkę więc tylko mogę sobie wyobrazić, ile miesięcy pracy i przygotowań daliście od siebie. Odpoczynek i sen jak najbardziej Wam się należą, a ja jeszcze czekam na pamiątkowe zdjęcia na stronie."

„Dziękuję organizatorom na "zaopiekowanie", pyszne jedzonko, wspólne uczestnictwo, uważność na potrzeby no i fantastyczny wieczór improwizacji. Bardzo podobało mi się śniadanko networkingowe."
Copyright © 2015 PRIZM