Projekty: II Zjazd Coachów: Bo samo się nie zmieni...
Opis
II Zjazd Coachów "Bo samo się nie zmieni..." to kontynuacja cieszącej się bardzo dobrymi opiniami uczestników i prelegentów inicjatywy skierowanej do coachów, którzy pragną kształtować swój warsztat pracy, zdobywać nową wiedzę, a także poszukują sieci kontaktów oraz środowiska, w którym mieliby przestrzeń na dzielenie się doświadczeniami i czerpanie inspiracji.

Tak, jak w zeszłym roku, również i teraz coachowie będą mogli liczyć na pakiet nowych i przydatnych umiejętności, technik i wiedzy. Tematem przewodnim tegorocznego zjazdu będzie szeroko pojęta zmiana, bo to właśnie dzięki niej można przenosić góry. Program skupi się na zmianie realizowanej na różnych poziomach logicznych, na motywacji do niej, a także na zmianie w kontekście jednostki i społeczeństwa oraz relacjach między nimi. Prelegenci – praktycy poprowadzą sesje warsztatowe, poświęcone konkretnym zagadnieniom w obszarze zmiany, podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. W programie przewidziana jest także superwizja i interwizja.

Tym, co wyróżnia II Zjazd Coachów od innych konferencji, poza wysokim poziomem zajęć warsztatowych, to tworzenie społeczności. W trakcie tych dwóch dni wspólnie stworzymy przestrzeń do wymiany poglądów, wzajemnych inspiracji, poznania środowiska oraz nawiązania nowych kontaktów, które zaowocują w dalszej drodze rozwojowej i zawodowej. Śniadania networkingowe oraz mile spędzony wieczór z pewnością przyczynią się do integracji środowiska ;-)

Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę II Zjazdu i szerszego zapoznania się z ideą i być może dołączenia do nas 17-18 października :)
http://prizmcoaching.wix.com/zjazdcoachow

Do zobaczenia!
Copyright © 2015 PRIZM