Kim jesteśmy?
Po pierwsze;
Po drugie;
Po trzecie;
najważniejsze, żeby docierać do ludzi i wspierać ich w rozwoju.
w grupie jesteśmy silniejsi.
niepokoi nas sytuacja na rynku w odniesieniu do coachingu.
W ten sposób jesteśmy bliżej innych stowarzyszeń, fundacji, firm oraz klientów indywidualnych. Miejsc, gdzie nasze umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że ludzie stają się bardziej efektywni, a przez to bardziej zadowoleni, szczęśliwi i spełnieni, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Stworzyliśmy sobie możliwość dotarcia tam, gdzie nas potrzeba. Jesteśmy dla ludzi.
Coaching totalnie nas fascynuje i im dłużej się nim zajmujemy, tym bardziej postrzegamy tę formę pracy jako fantastyczne narzędzie.

Odkrywamy nowe możliwości, konteksty, okoliczności. Dzięki Stowarzyszeniu możemy wciąż się rozwijać, stawać się jeszcze lepszymi w naszym fachu. Jako psychologowie wiemy jak wielkie znaczenie ma płynąca z grupy energia, która potęguje zaangażowanie.
Zdarza się, że termin coaching jest wykorzystywany nieprawidłowo, raczej w celach marketingowych niż po to, żeby być faktycznie zastosowanym.

Istnieje wiele mitów, mieszają się z faktami, badania na ten temat nie są w Polsce powszechnie znane i jest ich niewiele. Chcemy to zmieniać. Chcemy mieć wpływ na to, jak wygląda branża coachingowa w Polsce, dostarczać solidnych podstaw teoretycznych i empirycznych. Chcemy szerzyć ideę tej formy wspierania rozwoju, ponieważ uważamy, że jest ona najskuteczniejszą spośród tych, z którymi jak dotąd się zetknęliśmy.
Copyright © 2015 PRIZM