Projekty: MŁODY PRZEDSIĘBIORCO PRZEKROCZ SWOJĄ NORMĘ! Rozwój biznesu metodami coachingowymi
Opis
Projekt skierowany jest do „młodych” przedsiębiorców , czyli osób, które prowadzą małą firmę, bądź przygotowują się do jej założenia. Na spotkaniach nie będziemy tylko mówić o coachingu, ale przede wszystkim doświadczać jego możliwości. Chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie i Twojej formy? Przyjdź, doświadcz i przekonaj się!PROGRAM:

8 lipca - Jak wykorzystać coaching w początkowych fazach rozwoju firmy?

Twoja firma wciąż rozwija się i ewoluuje? Brakuje Ci jednak doprecyzowania jaka ma być na kolejnych etapach rozwoju? Podejmowanie decyzji dotyczących ewolucji firmy zajmuje niekiedy sporo czasu. Jak usprawnić ten proces?

Na pierwszym spotkaniu dowiesz się jakie korzyści przyniesie Ci odpowiedź na pytania: Dokąd moja firma zmierza? Na jakim etapie jest teraz? Poznasz etapy rozwoju organizacji wg koncepcji Psychologii Organizacji i Pracy oraz ich przełożenie na praktykę. Sama świadomość etapów rozwoju firmy ma przełożenie na jej efektywność. Coaching może być narzędziem wsparcia na każdym etapie rozwoju Twojej firmy, dzięki czemu sprawniej przejdziesz na kolejny poziom. Mała organizacja = wielki potencjał!

29 lipca - Coaching indwidualny przełożonego i pracownika

Zacząłeś prowadzić firmę i nagle okazało się, że musisz odnaleźć się w nowej roli szefa/ współwłaściciela/ partnera biznesowego? Zastanawiasz się jakim przełożonym powinieneś być? A może Twoi pracownicy tracą początkowy zapał do pracy?

Coaching indywidualny jest dla tych ludzi, którzy chcą więcej. Chcą być bardziej świadomi siebie, swoich mocnych stron, swoich marzeń i celów. Zależy im na większej efektywności, a jednocześnie pragną dbać o równowagę między ważnymi dla nich sferami życia.

Podczas drugiego spotkania będziesz mieć okazję spróbować coachingu indywidualnego podczas próbnej sesji z coachem. To Ty wybierzesz temat coachingu a coach pomoże Ci w sformułowaniu celu i szukaniu drogi do jego osiągnięcia.

12 sierpnia - Coaching zespołu. Najważniejszy jest wspólny cel!

Twoja firma się rozrasta i zatrudniasz kilka osób? Zastanawiasz się jak scalić zespół projektowy, sprzedażowy lub zwiększyć efektywność wszystkich pracowników?

Zastanów się czy wszyscy wiedzą jaka jest misja i wizja Twojego biznesu. Czy wszyscy w zespole znają wspólny cel i wiedzą jakie są cele szczegółowe? Czy potrafią sprawnie komunikować się i wyjaśniać pojawiające się tarcia i konflikty? Czy Twoi pracownicy są zespołem czy tylko grupą ludzi pracujących w jednym miejscu?

Podczas spotkania będziesz mieć okazję doświadczyć coachingu zespołu i poczuć siłę grupy. Przekonasz się w jaki sposób coaching wspiera i przyśpiesza rozwój zespołu oraz jak wpływa na osiągane przez firmę cele.INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Kiedy?

8 lipca, 29 lipca, 12 sierpnia

O której?

od 18:00 do 20:00

Gdzie?

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

ul. Smolna 4, Warszawa

sala konferencyjna, parterORGANIZATOR Stowarzyszenie Coachów PRIZMZAPISY odbywają się na stronie przekroczswojanorme.evenea.pl*Spotkania są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zgłoszenia.
Zespół
Małgorzata Chrapkiewicz
Dominika Pruszczak
Justyna Rzepecka
Katarzyna Wojtkowska
Copyright © 2015 PRIZM