Projekty
UWOLNIJ SWOJE CIAŁO
W trakcie warsztatu będziemy poznawać swoje ciało – zarówno jego możliwości, jak i ograniczenia oraz specyficzne uwarunkowania. Skupimy się na odczuciach płynących z poruszającego się ciała co pozwoli nawiązać kontakt z uczuciami - z tym co przeżywam, z miejscem gdzie jest we mnie życie. W intuicyjnie kreowanym ruchu rozbudzimy dialog pomiędzy ciałem, psychiką i duchem, a integracja poszczególnych sfer funkcjonowania przyczyni się do lepszego poznania nas samych. Większa świadomość siebie pozwoli nam bardziej BYĆ, lepiej rozumieć siebie oraz innych, a tym samym czerpać większą satysfakcję ze swojego życia.
Zapraszamy Cię jeżeli chcesz poszerzyć swoją samoświadomość, otworzyć się na naturalny proces bycia w ruchu.Dotarcie do tego co jest w naszym wnętrzu nie jest proste, gdyż nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Codzienne funkcjonowanie wymaga od nas raczej koncentracji na tym co dzieje się na zewnątrz. Bardzo często zupełnie ignorujemy to co jest w nas. Warsztat będzie okazją do odwrócenia tej sytuacji! Zaproponujemy ćwiczenia, które pomogą Ci dotrzeć do tego co jest w Tobie. Będziemy pracować metodą improwizacji zadaniowej oraz metodą ruchu autentycznego.
Warsztat organizujemy w wyniku chęci powtórzenia doświadczenia ruchowego przez uczestników warsztatu „poznaj siebie w ruchu” organizowanego w czerwcu przez Stowarzyszenie Coachów PRIZM w ramach cyklu ciao ciało. Tym razem zapraszamy na rozbudowaną formę warsztatu, aby jeszcze pełniej móc poznać siebie podczas poruszania się.
Warsztat poprowadzi Ilona Przeciszewska – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła podyplomowe studia coachingu oraz kursy trenerskie. Od kilku lat prowadzi coachingi i szkolenia. Od 10 lat rozwija swoje doświadczenie z ruchem na scenie warszawskiego teatru tańca. Regularnie uczestniczy w warsztatach ruchowych oraz prowadzi własne szkolenia oparte na ruchu.
Bardzo proszę o zabranie ze sobą luźnych strojów i grubych skarpetek
TERMIN 23.10.2016 r. godz. 9-14 (z dwoma przerwami 15 minutowymi)
MIEJSCE Marzyciele i Rzemieślnicy, Bracka 25, III piętro
OPŁATA 120 zł
ZAPISY NA SPOTKANIE - przejdź do strony evenea.pl
Copyright © 2015 PRIZM